Buharlı Halıfleks Yıkama Hizmeti: Temizliğin 4 faktöründen biri olan ısı yöntemini buhar ile elde ettiğimiz bir kirden arındırma yöntemidir. Buharlı temizlik kir çıkarmada en etkili yıkama şekillerinden biridir. Fakat gelişi güzel ve aşırı şekilde buhar kullanmak insan ve ortam sağlığı açısından ciddi tehditler doğurabilir. Su döşemeyi en etkin biçimde temizleyen bir velinimettir. Su bazlı temizleme, bilinen tüm kuru temizleme yöntemlerinin üzerinde sonuç vermektedir. Evrensel solvent tabiri ile adından bahsettiğimiz suyun sayesinde her tür yüzey döşeme ve halıflekslerimiz ışıl ışıl parlamaktadır. Özellikle uçakların kabin ve yolcu bölümlerinde, ana okullarında, kreşlerde, restoranlarda, ev ortamlarında, otellerin yemek salonlarında, koridor ve mutfak kısımlarında ve sanayide bir çok alan döşeme temizliğinde su+buhar-ısı bileşiğinden faydalanarak halıfleksler yıkanmaktadır.

Buhar ile doğal yıkama: Buharın en büyük faydası, yıkama yapılacak yüzeyde fazla kimyasal kullanımına gerek bırakmamasıdır. Yoğun kimyasal kullanılmadan temizlik yapılan halılarda extradan durulama yapmaya gerek kalmadan parlaklık sağlanır.
Buhar ile yıkanan halıfleks ve koltuklarda bakterilerin azaldığı görülmekle beraber profesyonel firmalar tarafından yapılmadığı takdirde bu durum ters reaksiyon verebilir. Buhar sonrası yüzeyin hızlıca kuruması açısından doğru vakumlama ve havalandırma prosedürlerine uymak gerekir.
Buharlı halıfleks temizleme ve basınç yöntemimiz ile halıfleksleriniz kirden ve kumdan arınacak, ilk günkü göz alıcı parlaklığına kavuşacaktır. Ev, ofis, işyeri, otel her türden mekanlarınız için düzenli halı bakımı teklifi alarak farkı görünüz.