Kurumsal Halıfleks Temizliği

Işıltı Temizlik, işe koyulduğu 90’lı yıllarda işletme zeminlerinin büyük çoğunluğunun halıfleks ile kaplı olduğunu görüp dünyada uygulanan en iyi halıfleks yıkama yöntemlerini müşterisine sunmuştur.  O yıllarda hizmetin en iyisini vermek arzusu ile yola çıkan firma, bu arzusunun kendisine bu denli kalıcı işletme müşterisi sağlayacağını bu derecede düşünememiştir. Çünkü özellikle halıfleks yıkama işi ile tüm Türkiye ve İstanbul ofislerine giriş yapan Işıltı Temizlik, yanı sıra partime ve fulltime kalıcı ofis temizliğinde de firmaları elinde tutmayı başarmıştır.

Işıltı Temizlik Firması’nın halıfleks hijyeni alanında hizmet verdiği bazı ticari işletmeler ve kuruluşlar;

Film Stüdyoları ve Setler, Mimarlık Büroları, Gümrük Müşavirleri dernek ve ofisleri, Vakıflar, Tabipler Odası, Saraylar, Sigorta şirketleri, Nakliye firmaları, Bilişim firmaları, Tekstil Firmaları, Plazalar ve iş merkezleri, Otomotiv firmaları, Fuarlar, Oteller, Denizcilik işletmeleri, Hastaneler, Muayehaneler, Spor Kompleksleri

Günümüzde yaygınlaşan zemin kaplama çeşitlerinin fazlalığı, halıfleks kaplamalarına gösteren ilgiyi azaltamamıştır. Konforlu ve yüksek motivasyonlu ofislerin halıfleks tercihi ilk plandadır. Bakımlı ve bilinçli işletme halıflekslerinin parlak ve temiz görünümünün tüm ofislere örnek olması, sektörde kalite açısından önemlidir. Her tür zeminin bakıma ihtiyacı vardır. Halı döşemelerinde tabii.  Profesyonel eller tarafından temizliği gerçekleştirilen halfleks zeminlerde, günlük paspas ihtiyacı hissedilmez. Zamandan ve emekten tasarruf edilir.

Halıfleks firmaları yıkama makinelerinin yanı sıra halıfleks günlük bakım ve vakumlama makinalarına sahiptir. Halıfleks günlük bakımı, işletme içi fulltime ve partime hizmet dökümüne eklenen ana iş dallarından biridir.

Günümüzde halıfleks yıllık bakım anlaşmalarının bir çok avantajı bulunmaktadır.

  • Halıfleks yıkama firmalarının elindeki cihaz ve makinalar için ek ödeme yapmaya gerek kalmazsınız.
  • Bu iş için ofis bünyesinde personel bulundurmaya gerek kalmaz. Bu sayede işçilik gideri, sigorta, yemek gibi giderlerinizi kısmış olursunuz.
  • Eğitim giderleri
  • Bakım sürekliliğinden dolayı ekonomik oluşu
  • Kalıcı firmaların halı üzerinde gerçekleştirdiği ek fayda uygulamaları
  • Dezenfektan uygulamasının kalıcılığı

Ofis içi halıfleks yıkama ve dezenfektan uygulamalarının yanı sıra ofis koltuk ve kanapelerinin temizliği için de mevcut yıllık programlar dahilinde ofis hizmet alıcısına sunulmakta, ve ofis içi bakteri ölçüm belirlemeleri yapılmaktadır.