Villa Halıfleks Yıkama: Villa zemin dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden olan el halısı, dokuma halı, kilim vs yanı sıra boydan boya halıfleksler villa zemin dekorasyonun vazgeçilmezleridir. Beyaz renk duvardan duvara halıfleksler genel olarak villaların yatak odalarında kullanılırken salon ve yemek odası bölümlerinde açık renkler kullanılmaktadır. Halıfleks lüks bir yaşam biçimidir. Kullanım kolaylığı ve konforu dolayısı ile özellikle çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği zemin kaplamalardandır. Piyasada her bütçe için uygun halıfleksler her daim bulunmaktadır.

Halı seçimi tercihleri:

a) Aktif yaşam tarzına uygun dirençli halıflekslerin seçimi

b) Halıflekslerin toz tutmama özelliğine sahip olması

c) Leke tutmazlık özelliği

d) Ayakaltı konforu yaşatacak şekilde esnek olması

e) Yatak odalarında tercihen uzun tüylü halıfeksler seçilmesi

f) Yemek odası ve salonlar için lifleri sık dokunmuş gözenekleri az olan makine halıfleksleri

Halıfleksler dekorasyona uyumlu olarak seçilir ise küçük bir odayı büyük bir salon haline getirebilir. Halıfleks nümunelerine göre seçilip döşenmiş zemin renkleri numunedekilerden her zaman daha koyudur. Bu dikkate alınması gereken önemli bir detaydır. Evcil hayvan bulunan villalardaki halıfleks renk ve kullanım detaylarına göre seçim yoluna gidilmesi faydalıdır. Halıfleks yıkama firması seçerken yıkama yanı sıra ne tip koruyucu uygulamalar yaptıkları konusunda da malumat edininiz. Halıfleks yıkama sonrası dezenfektan uygulaması yapıp yapmadıklarını öğreniniz.

Işıltı Halı Yıkama Firması, villa halıflekslerinde renk koruyucu, koku giderici, çevre dostu ürünler ve dezenfektanlar kullanmaktadır. Buharlı halıfleks yıkama, köpük sistemi, vakumlu fırçalı halıfleks yıkama hizmetlerinin hepsi birden verilirken yıkama programı halıflekslerin cinsine ve özelliklerine göre seçilmektedir. Eksiksiz ve derin bir halı temizliği için gerekli tüm prosedürleri uygulayan temizlik doktoru firma, uygun fiyatlı periyodik halı yıkama hizmeti tekliflerini hizmet alıcılarına sunmaktadır.