Ofiste Halıfleks Yıkama
Ticari işletme ve ofis halılarına yapılan yatırımların korunması adına halıflekslerin ara bakımlarının yapılması şarttır. İşyeri yoğun trafiğinden etkilenen halılar zamanla dümdüz bir hale gelip betonlaşır. Ortamda kötü kokular oluşabilir. İşletmeler için uzun süre yıkatılmayan halıflekslerin iyice kirlendiğinde yıkatılması büyük ekonomik külfet oluşturur. Halıflekslerin devamlı olarak ilk görünümde kalması için uzun vadeli halı koruma ve yıkama programları hazırlanması gerekir. Üstelik bu ara programların daha ekonomik ve nitelikli şekilde ehil halıflexs yıkama şirketleri tarafından detaylıca dökümleri önünüze gelmektedir.
20 yıllık ofis halısı temizleme; göz alıcılığını kaybetmiş eski ama atmaya kıyamadığınız halılarınızı özel bir çalışma ile ilk günkü haline geri getiriyoruz. Eski halıfleks özel yıkama ve fırçalama teknikleri ile büyük değişim gösteren halıflekslerinizi görünce gözlerinize inanamayacaksınız.
Ara halıfleks yıkama; özellikle hassas yapıda lifleri olan halıfleksler için ideal bir temizleme sistemidir. Halıflekslere aşırı su vermeye gerek kalmadan kirlerin ve lekelerin kolaylıkla çıkmasını sağlar. Ara yıkamalar periyodiklik teşkil ettiğinden zaten kir ve lekelerin halıya yerleşmesi de önlenmiş olur.
Spot halıfleks yıkama; büyük alanlı işletme ve ofisler daha fazla olmak üzere tüm ticari işyerleri ve diğer mekanlar için uygun bir sistem olup ekonomik oluşu dolayısı ile tercih edilir. Lokal yıkama olarak nitelendirdiğimiz bu sistemi, girişler için yada koridor geçiş alanları için düşünebilirsiniz. İşveren odası , toplantı odası gibi yoğun trafik olmayan odaların her seferinde diğer kalabalık alanlar gibi yıkanmasına hiç ihtiyaç yoktur aslında.
Halfleks koku giderme; halıfleks üzerinde kire yada yaşayan kedi köpek gibi hayvanlardan kalan kirliliğe karşı kullanılan nötralizasyon işlemidir. Yıkama ile birlikte yapıldığı için işlem başarılı sonuç verir.
Halıfleks Koruma; gelişmiş yöntemlerimizden en önemlilerindendir. Halıların kirlenme süresi uzar.Halıdaki elektriklenme azalır ve kirlerin halıflekslerin liflerine inmemesini sağlar. Bu uygulama neticesinde ortamda kötü koku oluşmaz.
Vaatlerimiz;
Tüm personellerimiz güler yüzlü ve kibardır.
Eğitimli ve sertifikalı
İş esnasında ya da sonrasında karşınıza farklı teklifler ile çıkılmaz.
Taşınabilir tüm mobilyalar yıkama esnasında taşınır ve daha sonra yerine yerleştirilir..
Kullanılan şampuan ve leke sökücüler çevre ve ortam sağlığı açısından risk teşkil etmez
Halıfleks yıkama için 7/24 hizmet alabilirsiniz.
Müşteri memnuniyetine önem vermek
Işıltı Halıfleks Yıkama firması olarak İstanbul ve tüm Türkiye geneli işletme halıflekslerinizi yerinde, uzman personellerimiz ile temizliyoruz.